Aktuality

29.07.2021

V neděli 1. srpna odehraje náš tým přátelský zápas s FK Loukov, a to na domácím hřišti od 15:30. Občerstvení zajištěno. Přijďte podpořit náš tým, děkujeme


28.07.2021

V neděli 25. července odehrál náš tým od 16:00 první přátelský zápas letní přípravy v Rajnochovicích, ve kterém jsme zvítězili 1:4 (poločas 0:1), když se o všechny branky postaral Radek Skácel mladší, na které postupně asistovali Lukáš Tvrdoň a Michal Horáček a Jakub Olšák (druhá branka bez asistence). Další zápas čeká náš tým v neděli 1. srpna, kdy na domácím hřišti přivítáme od 15:30 FK Loukov.

Nedělní sestava:

Gólmani: Franta Symerský (Radim Hradil), stopeři: Michal Nesvadba (Marek Jakubec), Marek Vašina (Roman Vašina), obránci: Radomyr Zhydkov, Filip Rolinc, záloha Martin Mikulík (Michal Horáček, Jakub Olšák), Lukáš Tvrdoň, Honza Hradil (Radek Skácel starší), Martin Walach, útok: Jiří Bělík (Tomáš Kocián), Radek Skácel mladší

12.07.2021

Plán letní přípravy našeho týmu:

05.05.2021

Takže, to co se už delší dobu tušilo a čekalo, tak  se dnes potvrdilo. Amatérské soutěže se opět nedohrají - viz info z FAČR:
Máme také info, že pokud by došlo k nějakému rozvolnění, tak OFS Přerov zvažuje nějaký turnaj či mini Ligu. Například nedaleké Komárno se bude podobné miniLigy pod OFS Kroměříž účastnit. Budou hrát každý s každým doma x venku a pak finále a zápas o 3. místo v Loučce. Účastníci: Police, Loučka a Černotín a Komárno. Soutěž by měla začít koncem května (začátek června). Tak uvidíme, s čím vyrukuje naše OFS Přerov.

12.02.2021

Po dlouhých diskusích se členy týmu, sponzory a dodavatelskou firmou ohledně typu a vzhledu a volby různých variant vybrány nové dresy pro náš tým od firmy Zinasport u příležitosti 50 let založení TJ Sokol Horní Újezd.

05.01.2021

Aktuální covid informace

www.ofsprerov.cz/

Aktuální vládní pravidla pro trénování.
Tato pravidla budou platit minimálně do 10. 1. 2021:

 1. trénovat lze pouze venku;

 2. trénovat lze max. do 2 osob na jednom hřišti;
       aktuální vládní opatření již bohužel vylučuje hřiště dále
       členit/rozdělovat;

 3. v rámci tréninku musí být nastavena taková
       režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých dvojic;

 4. šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo
       sportoviště nelze využít, pro toalety je nutné nastavit zpřísněná
       hygienická opatření.


26.06.2020

Dnes jsme se v Hranicích rozloučili s Miroslavem Nesvadbou, který byl dlouholetým a zakládajícím členem fotbalového oddílu v Horním Újezdě v roce 1971, který spolu s kamarády založil, když ustala činnost fotbalu v sousedních Býškovicích. Bylo zapotřebí vybudovat hřiště a šatny na převlékání. Od počátku byl jedním z aktivních členů TJ a na hřišti rozeným lídrem, vyhlášeným exekutorem trestných kopů a také kapitánem týmu. V tehdejší době se ještě nevedly statistiky, ale nastřílel spoustu krásných branek a dokázal o tom i po letech poutavě vyprávět. I když se s rodinou přestěhoval do nedalekých Horních Nětčic, na svou rodnou obec a zejména fotbalový oddíl nikdy nezanevřel, hrdě se k němu hlásil a byl častým fanouškem na fotbalových zápasech. Dvakrát fotbalový tým vedl jako trenér, a to v počátku 90 let, kdy se v sezóně 1992/1993 umístil s týmem na druhém místě a měl zajištěn postup do krajské soutěže a pak v letech 2008-2010, kdy tým působil jako FK Býškovice-Horní Újezd B. Fotbal byl jeho vášní již od žáčků a měl velký přehled o fotbalovém dění v celém okolí. Fasádu kabin TJ oděl do modrožlutého hávu s krásným logem u vstupu právě on se svým synem. Nikdy nezkazil žádnou legraci, naopak byl strůjcem šprýmů a některé jeho výroky již zlidověly a žijí s námi dál. Jistě nás bude sledovat z fotbalového obláčku a mít k nám připomínky.

TJ Sokol Horní Újezd, přátelé, fotbalisté a kamarádi z rodné obce tímto děkují za veškerou činnost pro fotbal v Horním Újezdu, a to jak hráčskou, brigádnickou činnost ve výboru a v neposlední řadě také trenérskou. Loučíme se s tebou Mirečku, nezapomeneme, odpočívej v pokoji ….

Zavzpomínejme na něj i při fotografiích ...

 

 

 

https://fkhujezd.webnode.cz/