Aktuality

21.10.2021

V  sobotu 23. října odehraje náš tým poslední domácí zápas podzimní části sezóny. Od 14:30 se v Záhorském derby utkáme s TJ Sokol Soběchleby, které v minulém kole prohrály doma 0:8 s vedoucími Domaželicemi a patří jim 9. příčka tabulky s 15 body při skóre 25:27. My jsme se se Soběchleby utkali naposled loni, a to na našem hřišti při hodových oslavách obce v sobotu 5. září, kdy jsme zvítězili 2:0 (poločas 0:0, branky Standa Rakovský a Tom Kocián). Přijďte podpořit náš tým a rozloučit se s domácí podzimní fotbalovou sezónou. Sponzorem zápasu je Pizzerie Angelo Bystřice pod Hostýnem, výherce poločasové soutěže se může těšit na dárkový poukaz do této restaurace v hodnotě 500 kč, děkujeme.

04.08.2021

Do nové soutěžní sezóny vstupujeme s novými dresy od firmy ZINA Sport, hlavním sponzorem dresů je firma DAS Hranice Czech Republic prostřednitctvím našeho nového háče - Park Yongbong (Republic of Korea):