Aktuality 

Rok 2022

11.05.2022

Pozvánka na sobotní zápas:

Sokol Horní Nětčice vs. Tatran Všechovice B

V sobotu 14. května odehraje náš tým další venkovní zápas. Ve 20. kole okresního přeboru nás čeká derby v Horních Nětčicích, které v minulém kole porazily lídra tabulky Domaželice na jejich hřišti 0:2 a momentálně okupují druhé místo tabulky s 38 body při skóre 63:32. Náš tým momentálně sídlí na 7. příčce s 29 body při skóre 37:36. V podzimní části to byl na našem hřišti zápas s nešťastným koncem pro nás, protože o vítězství a 3 body jsme přišli doslova v posledních vteřinách zápasu a ze zápasu jsme brali jen bod, protože v následných penaltách jsme neuspěli. Ještě v poslední minutě jsme vedli 2:1, ale hosté  z penalty v nastaveném čase srovnali a v penaltách byli lepší. Branku na 1:1 si hosté dali sami po stříleném centru Radka Skácela mladšího z levé strany, branku na 2:1 si vypracoval Tomáš Hulman sám a padla po jeho střele levačkou z šestnáctky.

Výkop sobotního zápasu je v 17:00, přijeďte podpořit naše borce, děkujeme

 

V sobotu 7. května odehraje náš tým další domácí zápas. Tentokrát bude v 19. kole okresního přeboru naším soupeřem Sokol Prosenice, který v minulém kole prohrál doma s vedoucími Domaželicemi 1:5 a momentálně jim patří 11. příčka tabulky s 18 body při skóre 45:41. V podzimní části této sezóny jsme Prosenice vyloupili po vítězství 2:3, přičemž o dvě branky se postaral Lukáš Tvrdoň (asistence Kuba Olšák a Jirka Bělík) a o jednu Tom Kocián (asistence Standa Rakovský). Přijďte podpořit náš tým. Výkop zápasu je v 16:30. Sponzorem zápasu je pivovar ZUBR Přerov, děkujeme

04.08.2021

Do nové soutěžní sezóny vstupujeme s novými dresy od firmy ZINA Sport, hlavním sponzorem dresů je firma DAS Hranice Czech Republic prostřednitctvím našeho nového háče - Park Yongbong (Republic of Korea):
 

 

https://fkhujezd.webnode.cz/