Aktuality 

Rok 2023

29.03.2023

A už je to zase tady. V sobotu čeká náš tým první zápas jarní části sezóny 2022/2023. Začínáme venkovním zápasem v Čekyni u Přerova. V podzimním klání jsme Čekyni bohužel na našem hřišti podlehli 1:2 (poločas 0:1, branka 76 min. Martin Walach), soupeři tedy máme co vracet. Náš tým je momentálně na 4. místě tabulky s 26 body při skóre 37:25. Náš soupeř je v závěsu na páté příčce s 21 body při skóre 31:30. Výkop zápasu je v 15:30 hod, přijeďte v sobotním odpoledni podpořit naše borce.

Přestupy v zimní části:

Petr Čagan – přestup do FK Komárno-Osíčko

Radomyr Zhydkov – přestup do TJ Sokol Skalička

Serhii Sikachov – přestup do TJ Sokol Skalička

Martin Dostál – příchod do našeho týmu – nová registrace

20.03.2023

TJ Prusinovice vs. Tatran Všechovice B 1:7

Včera, v neděli 19. března odehrál náš tým druhý přátelský zápas v rámci zimní přípravy, a to již na přírodní trávě na hřišti TJ Prusinovice. Zápas navrhli domácí odehrát v netradičním formátu 3 x 30 minut s dvěma přestávkami. Zvítězili jsme vysoko 1:7, ale je zapotřebí dodat, že domácí odehráli zápas se spoustou dorostenců a bylo to znát. My jsme tentokrát měli silnou lavičku s 5 lidmi na střídání, přičemž ještě 4 hráči absentovali. O nadcházejícím víkendu nás čeká poslední příprava, a to zápas s TJ Bynina, den, čas a místo zápasu budou teprve ze strany soupeře upřesněny.

Branky:

7 min. Jan Hradil (asist. Tomáš Mikulík), 43 min. Jan Hradil (asist. Filip Rolinc), 46 min. Filip Burdík (asist. Tomáš Mikulík), 68 min. Marek Jakubec (asist. Jiří Bělík), 76 min. Jiří Bělík (asist. Filip Burdík), 78 min. Petr Vyoral (asist. Filip Burdík), 80 min. Jiří Bělík (asist. Filip Burdík).

Naše sestava:

Gólman: Radim Hradil, stopeři: Michal Nesvadba (Jiří Bělík) a Marek Jakubec, obránci: Petr Čagan (Jiří Losert), Filip Rolinc, záložníci: Filip Burdík, Tomáš Mikulík (Martin Dostál), Jan Hradil, Lukáš Tvrdoň, útok: Tomáš Kocián (Petr Vyoral), Jakub Olšák (Tomáš Vyoral)

Absence:

František Symerský (pracovně v zahraničí), Stanislav Rakovský (nemoc), Michal Horáček (nemoc), Martin Walach (zranění), Radek Skácel st. (zranění)

14.03.2023

Tatran Všechovice B vs. TJ FK Loukov 2:2

V neděli 12. března odehrál náš tým první přátelský zápas v rámci zimní přípravy. Našim soupeřem byl na UT Hranice tým TJ FK Loukov. Se kterým jsme se rozešli smírně 2:2 (poločas 2:1). V zápase jsme vyzkoušeli rozestavení na tři obránce a tři útočníky, tedy 3-4-3. Vedli jsme 2:0, soupeř ještě do půle snížil a v druhé půli skóre srovnal. Spoustu šancí vychytal včasným vyběhnutím náš gólman. O první branku se postaral při svém premiérovém debutu Martin Dostál, kterému přihrával Honza Hradil, gratulujeme. Druhý zásah přidal Honza Hradil, který se ukázkově trefil z trestného kopu zpoza šestnáctky do šibenice.

Naše sestava:

Gólman: František Symerský, obrana: Filip Rolinc, Michal Nesvadba, Marek Jakubec, záloha: Lukáš Tvrdoň, Martin Dostál, Jan Hradil, Martin Walach, útok: Tomáš Kocián, Petr Čagan, Jakub Olšák, náhradník: Tomáš Koryčánek

Další přátelák nás čeká v neděli 19. března s TJ Prusinovice. Původně bylo plánováno na UT Hranice, ale zápas u se odehraje na přírodní trávě v Prusinovicích.

Rok 2021

04.08.2021

Do nové soutěžní sezóny vstupujeme s novými dresy od firmy ZINA Sport, hlavním sponzorem dresů je firma DAS Hranice Czech Republic prostřednitctvím našeho nového háče - Park Yongbong (Republic of Korea):
 

 

https://fkhujezd.webnode.cz/