Aktuality 

Rok 2023

20.09.2023

V sobotu 23. září odehraje náš tým sedmý zápas této soutěžní sezóny. Na pořadu dne je 8. kolo okresního přeboru, ve kterém nás čeká výjezd do Dolního Újezdu, kde se utkáme s FK Spartak Lipník n/B B, který v minulém kole prohrál na svém hřišti 1:3 s Horní Moštěnici a momentálně je na 9. místě tabulky s 9 body při skóre 19:20. Náš tým po venkovní prohře s Radslavicemi B klesl na 6. místo tabulky s 11 body při skóre 14:12. V loňské sezóně jsme tohoto soupeře v srpnu 2022 porazili na jeho hřišti 2:6 (branky Stanislav Rakovský, Jan Hradil, Michal Horáček, Filip Rolinc z PK a 2 x Marek Jakubec) a na jaře tohoto roku vyhráli v posledním zápase sezóny na našem hřišti vysoko 8:1, jelikož soupeř nastoupil pouze v 10 lidech (3 x Radek Skácel ml., 2 x Jiří Bělík, Stanislav Rakovský, Martin Walach, Roman Vašina). Přijeďte podpořit naše borce, výkop zápasu je v 15:30.

18.09.2023

SK Radslavice B vs. Tatran Všechovice B 2:1 

V neděli 17. září odehrál náš tým šestý zápas soutěžní sezóny 2023/2024 a tentokrát je to naše první prohra v základní hrací době. Na zápas jsme odjížděli oslabení s řadou absencí a hodně improvizovali se sestavou. Museli jsme se obejít bez toma Mikulíka a Honzy Hradila, takže se nám rozpadl střed zálohy, v útoku jsme postrádali Standu Rakovského a v obraně Jirku Loserta a Jirku Bělíka. Z A týmu vypomohl Radek Skácel mladší, který měl v nohách sobotní divizní zápas ve Strání, a ze záloh jsme povolali Martina Dostála. Zápas jsme odstartovali dobře. Již v 9 minutě se křižnou střelou po rodinné narážečce zpoza šestnáctky prosadil Radek Skácel mladší. To však bylo z naší strany vše. Nějaké šance jsme si ještě vytvořili, ale domácí jich měli daleko více a my byli pod neustálým tlakem. Domácí otočili zápas brankami z 25 a 28 minuty brankami.  Vsítili i další branky, ale nebyly uznány kvůli ofsajdům nebo dokonce kvůli projití  díravou boční sítí. Navíc jsme od 80 minuty hráli v desíti, protože předstoper Marek Jakubec vyfasoval druhou žlutou kartu (obě za fauly podražení z boku) a bude nám v příštím zápase chybět. Po této prohře jsme spadli na šestou příčku tabulky s 11 body při skóre 14:12. V dalším kole nás čeká opět venkovní zápas s Lipníkem B, a to v sobotu 22. září na hřišti v Dolním Újezdu.

Branky:

9 min. Radek Skácel ml. (asist. Radek Skácel st.)

Naše sestava:

Gólman: František Symerský, stopeři: Michal Nesvadba (K, ŽK 44 min.), Marek Jakubec (ŽK 41 min., ČK 80 min.), obránci: Filip Rolinc, Martin Walach (ŽK 59 min.), záložníci: Lukáš Tvrdoň (Michal Horáček), Jakub Olšák (Martin Dostál), Filip Burdík, Radek Skácel st., útočníci: Radek Skácel ml. (Tomáš Vyoral), Tomáš Kocián

 

 

 

https://fkhujezd.webnode.cz/