Kniha návštěv

Datum 17.06.2013

Vložil webmaster

Titulek Re: 1.A

Odpovědět

No kolega tu dlouho nebyl ale odpovím rád za něj. To ti leželo dlouho v žaludku a čekal jsi, že si až si budeš moct rýpnout, to něco vypovídá o povaze člověka. No když jste nedávno hráli v Býškovicích, tak jste na postupový mančaft rozhodně nevypadali a nebylo poznat, že hraje první s posledním, možná jsme tak dobře hráli my, nebýt našeho špatného zakončování, tak jste odjeli bez bodu a možná i s nadílkou ale fotbal je brankách to je pravda, Je dobře, že jsme s odpovědí počkal až po víkendu, protože to co jste předvedli vy v Hranicíh to je pro postupový mančaft ostuda, sezóna by se měla dohrát důstojně. Už v tom tvém příspěvku je vidět že to u Vás úplně nefunguje a někdo si léčí komplexy. Jinak my jsme zachránění a vlastníma silama bez nějakých machinací.

Datum 19.06.2013

Vložil -------------

Titulek Re: 1.A

Odpovědět

Tak jste dostali 11:0 NO A ÓÓÓ. :-) Tak to teda hodně štěstí v 1.A :D

Datum 02.04.2013

Vložil Evžen

Titulek Zápas

Odpovědět

Bude se hrát nedělní zápas s hranickým béčkem?

Datum 02.04.2013

Vložil webmaster

Titulek Re: Zápas

Odpovědět

Teprve se rozhodne ale s největší pravděpodobností ne, hrát se mělo na hřišti v Horním Újezdě, protože kabiny v Býškovicích jsou v rekonstrukci. Jedině, že by se hrálo na umělce v Hranicích :-)

Datum 04.04.2013

Vložil webmaster

Titulek Re: Zápas

Odpovědět

Tak o té umělce se uvažovalo, návrh byl odehrát to v neděli v 16:00, nakonec zůstalo u dnešního rozhodnutí Olomouckého KFS, kdy toto utkání bylo odloženo na 1.5.2013 v 10:15!!!

Datum 22.12.2012

Vložil Koryč

Titulek Web

Odpovědět

Na hlavní stránce uprostřed máte letošní PF ve 2 variantách, aktuality z prosince - odkazy na tabulky s podzimními výsledky a jarní rozpisy - ty jsou v jednotlivých záložkách, odkaz na rozdělaný plán zimní přípravy s tréninky ve Všechovicích a v Soběchlebích, přáteláky, v záložce soustředění konkrétní rozpis umělky na Rusavě, info o II. Sokolském výšlapu na sv. Hostýn dne 28.12. atd. Hezké svátky všem i Vašim rodinám a úspěšný vstup do Nového roku.

Datum 17.07.2012

Vložil Webmaster

Titulek Aktualizace

Odpovědět

K dnešnímu dni aktualizovány záložky na hlavní stránce - Rychlé info, sekce rozpisy, tréninky a kalendář akcí. K příspěvku níže - v rychlém infu z června bylo uvedeno jak oba týmy ve svých soutěžích dopadly - na to jak se chvílemi oba týmy skládaly tak umístění solidní. Celkové tabulky B týmu lze nalézt na webu okresního fotbalového svazu - záložka - interaktivní odkaz se zeleným logem OFS Přerov na pravém boku hlavní stránky, kde jsou důležité odkazy. Nebo také na odkazu výsledky.com

Datum 12.07.2012

Vložil Karel

Titulek Jaro 2012

Odpovědět

Postrádám na těchto stránkách tabulky a vyhodnocení soutěžního období JARO 2012. Stránky jsou pěkné, ale neúplné.

Datum 20.11.2012

Vložil M.K. Beňov

Titulek Re: Jaro 2012

Odpovědět

už je sice podzim,ale koukni občas sem:
https://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=5771

Datum 21.04.2012

Vložil Pořadatelé Laso cup 2012

Titulek Pozvánka na Laso cup 2012

Odpovědět

Zdravím, chtěli bychom Vás pozvat na 5. ročník mezinárodního dvoudenního turnaje v malé kopané mužů a žen, který se uskuteční na přelomu června a července v Kněžpoli u Uherského Hradiště. Patrony turnaje jsou Michal Kadlec a Tomáš Košút. Hraje se o ceny vyšší než 60 tisíc a je pro Vás nachystán bohatý doprovodný program v čele se sobotní hudební zábavou. Loňský ročník se zúčastnil na 66 týmů a letos očekáváme účast ještě vyšší. Více na našich stránkách www.lasocup.cz ...

https://fkhujezd.webnode.cz/