Aktuality - 19. kolo

26.04.2010 21:42

Ahoj! Tak tentokrát pouze tříbodový víkend. Nejprve odehrálo svůj třetí zápas po sobě venku béčko, a to v Záříčí. V pátek jsme měli těžkou hlavu se sestavou, protože nám kvůli zranění, trestu atd. chybělo 8 - 9 lidí, kteří by mohli okamžitě naskočit do základní sestavy. Nakonec jsme i díky pomoci dvou lidí z áčka (Eda Tomeček a Tom Mikulík), navrátilců (Petr Orság, Mira Plesník a Marek Pikna) měli k dispozici 14 hráčů. Minule jsem psal, že nás čeká těžký boj a nepříjemní fanoušci, což se taky potvrdilo. Myslím, že většinu hráčů tento zápas opravdu bolel a pomohl tomu i sudí, který začal karty vytahovat až v druhé půli druhé poločasu.  Vyhecovaný zápas jsme však dovedli do vítězného konce - bylo to vydřené vítězství, které jsme si zajistili v prvním poločase, kdy jsme po brankách Petra Orsága z úniku a Toma Oravy z přímého kopu vedli 2:0, ale do poločasu jsme ještě zbytečně inkasovali po hlavičce kapitána domácích. Takže všechny branky utkání padly v prvém poločase a v druhém jsme ubránili především standartní situace domácích a sami jsme měli několik především brejkových situací, ze kterých jsme mohli zápas uklidnit. Po tomto zápase jsme stále sedmí s 26 body a stále pasivním skóre, přičemž na šesté Záříčí ztrácíme dva body a na páté Želatovice 3 body. Za námi jsou o třibody Soběchleby a Stará Ves. Po zápase jsme na kabinách oslavili narozeniny Jirky Oravy, společné foto co nejdříve doplníme. Áčko sehrálo svůj zápas v neděli odpoledne v Pivíně a také mělo kvůli zraněným problém se sestavou (z béčka v základu Tom Orava a na střídačce Standa Rakovský). Zápas jsme prohráli jedinou brankou, přičemž jsme museli většinu zápasu odehrát v deseti, protože Radim Vinklárek uviděl v cca 10. minutě červenou kartu. I přesto jsme měli šance na vstřelení branky. Po tomto zápase kleslo áčko na čtvrté místo a s 32 body ztrácí 2 body na třetí Prostějov. V dalším kole odehraje nejprve svůj zápas opět béčko, a to konečně doma proti béčku Radslavic, které je momentálně na předposledním 13. místě se 16 body. V neděli pak také doma hraje svůj zápas áčko a také proti Radslavicím, které jsou na 12. místě s 19 body. Tak doufejme, že hosté neuspějí bodově ani v jednom zápase. Béčko pak čeká ve středu 5. května v 17:00 dohrávka prvního jarního kola s Kovalovicemi, což bude taky zajímavé, čaká nás takový anglický týden. Snad nám tento zvláštní termín (korunu tomu, kdo to vymyslel) bude vyhovovat víc než soupeři. Jinak nám přibyla nová sekce - videogalerie, takže můžete přispívat - zatím jsou tam videa z běžek na Rusavě, ale bohužel špatně natočené, kdyby někdo uměl spravit, poraďte Želvovi - tomu taky dejte případná videa. Takže zase za týden!