Aktuality - 20.kolo

03.05.2010 20:12

Ahoj! Tak opět šestibodový víkend a celkový příděl osmi branek si po víkendu od nás odváží jeden klub. Po společném pátečním tréninku v Újezdě čekal béčko po třech venkovních zápasech konečně zápas na domácím hřišti s béčkem Radslavic. Domácí diváci už se prý vyptávali a nemohli se dočkat.  Tentokrát bylo hráčů dost, nebyla nutná výpomoc z áčka a dokonce přálo počasí. Soupeře jsme porazili 4:0 (poločas 1:0, střelci branek Tom Orava, Marek Orság, Jirka Bělík a premiérově Radim Tesař), když jsme zápas výsledkově uklidnili až v druhé půli a závěru druhého poločasu, kdy už hosté dohrávali v deseti, kdy se nešťastně zranil hostující hráč. Přejeme brzké uzdravení. Po tomto vítězství zůstáváme i nadále sedmí (ale konečně už aspoň s vyrovnaným skóre), protože týmy před námi také bodovaly. Želatovice doma remizovaly s vedoucím Majetínem a Zářičí vyhrálo u třetích Domaželic. Na šesté Želatky ztrácíme 1 bod a na páté Zářičí a čtvrtý Beňov 2 body. Vše může být jinak po dalším kole, které hrajeme už ve středu opět doma, protože se jedná o odložené první jarní kolo, které se mělo odehrát 20. března. Soupeřem béčka budou ve středu v 17:00 Kovalovice a v neděli utkání v Pavlovicích. Áčko v neděli dopoledne doma porazilo áčko Radslavic 4:1 (poločas 2:1, střelci Tom Orava, Tom Mikulík a dvě branky Standa Rakovský). O výsledku rozhodly dvě slepené branky v prvém poločase, kdy jsme střelami Toma Oravy a Toma Mikulíka zestřední vzdálenosti otočili na 2:1 a dvě slepené branky Standy Rakovského v závěru zápasu. Po této výhře se áčko vrátilo na třetí místo, přičemž má shodně bodů jako čtvrtý Tovačov, se kterým se utká tuto neděli opět doma, protože se jedná o přehozený zápas kvůli hodovým oslavám. Na druhý Prostějov ztrácí áčko dva body a na vedoucí Moštěnku pět bodů. Překvapily Všechovice, které doma prohrály s dvanáctým Újezdcem vysoko 0:5 a klesly tak na 11. místo. Tento týden nás v pátek čeká tradiční akcek lampiónový průvod s vatrou na hřišti, takže všechny srdečněme zveme. Kéž by bylo takové počasí jako o tomto víkendu, ale moc to na to nevypadá. V úterý i ve čtvrtek nás od 16:00 kvůli vatře čeká brigáda. Z tohoto důvodu i z důvodu středečního zápasu bude zřejmě zrušen úterní trénink v Býškovicích. Ještě bych Vás chtěl upozornit na nové webové stránky žen Býškovic www.tjbyskovice.websnadno.cz/ takže tam někdy mrkněte a když tak holkám něco napište do návštěvní knihy, když už tady píšou jenom cizí. Takže zase za týden.