Aktuality leden - únor

03.02.2010 10:18

Co je nového? Stále se chodí ve středu večer do haly v Bystřici p.H. Umělka ve Všechovicích je stále mimo provoz, takže v pátek od 18:00 probíhají pouze výběhy do blízkého okolí, někteří nadšenci to po tmě zkoušeli i na běžkách (byl jenom jeden a je z Rakova). V sobotu jezdíme  odehrát zápasy zimního turnaje na umělce v Hranicích. Všechny výsledky naleznete na www.skhranice.cz na hlavní stránce. Náš tým v prvním utkáním s domácím týmem SK Hranice remizoval 2:2. když výhru ztratil před koncem utkání, kdy inkasoval z penalty (střelci T. Mikulík v 60. min. na 1:1 a T. Orava v 65. min. na 1:2, z béčka T. Orava. M. Jakubec, J. Rakovský a S. Rakovský). V druhém zápase jsme prohráli se Spartakem Lipník 1:2 - velká škoda takového zápasu, protože jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a měli několik vyložených šancí. Vítězný gól soupeře přišel opět před koncem utkání (střelec T. Orava v 47. min. na 1:1, z béčka J. Rakovský, M. Jakubec, S. Rakovský, J. Bělík, T. Orava, I. Suchý, J. Jakubec a R. Pikna). Nejhorší zápas přišel minulý týden v derby se sousedními Opatovicemi, kdy jsme prohráli 0:4, hlavně díky přístupu našich hráčů, protože jsme ze dvou týmů sotva dali dohromady jedenáct lidí a někteří zápas odehráli se zraněním (z béčka J. Rakovský, S. Rakovský, M. Jakubec, R. Pikna) . V sobotu nás čeká zápas s TJ Ústí ve 14:00, další týden je přestávka, další zápas tohoto turnaje je až 27.2. v 15:50 proto TJ Bystřice. V bližším termínu je přátelák B týmu, a to 13.2. v 15:50 proti SK Rajnochovice, pokud soupeř potvrdí. Blíži se taky soustředění na Rusavě, které bude od 17.2. do 20.2. Letos to vypadá, že konečně použijeme i běžky a nebude jen suchá varianta. Trasy jsou nachystané. Od letoška je lépe upravována i s mapami na jednotlivých zastaveních Hostýnská běžecká magistrála. Jedna odobočka je i na Rusavě - je to dále za naší chatou, směrem Grůň - přehrada (přerovské strojírny) až za přehradou - jedná se o trasu Holý vrch - Ráztoka o délce cca 2 km, kterou se dá dostat na hlavní trasu magistrály, která vede z Hostýna a končí na bodě Lázy. Podrobnosti můžete zjistit na www.hm52.cz . Sokolský výšlap na sv. Hostýn byl kvůli účasti prozatím zrušen i když je to škoda. Letos by to byla hezčí procházka. Taky nám už přišla pozvánka na Újezdský pohár 2010, který se letos koná v Pleteném Újezdě u Kladna (viz pozvánka pod textem či na hlavní stránce). Dále nás čeká výroční valná hromada TJ Sokol Horní Újezd, a to v pátek 26.2. v 19:00 a sportovní bál 6.3. v Horním Újezdě.

Pozvánka - Újezdský pohár 2010.doc (247,5 kB)

 

Sportovní bál-pozvanka 2010.pdf (715,6 kB)

 

Pozvánka - Valna hromada.doc (456,5 kB)

 

Zpět
https://fkhujezd.webnode.cz/