Býškovice/Horní Újezd A - Pivín

18.04.2011 21:21

Ve třetím kole 1.B třídy měl A tým táké důležitý úkol. Získat první 3 body a konečně vsítít první gól.

Zápas se od první minuty opět přeléval z horní branky na dolní. Gólovou šanci si nevytvořil ani jeden z týmů. Soupeř hrál nakopávací fotbal na jejich jediného vysokého hráče, kterého si pohlídal náš zkušený obránce Martin Horáček.  V první půli jsme měli pár střel, ale ani jedna z nich neohrozila brankaře.  První poločas zkončil za nerozhodného stavu 0:0.

Druhá půle se odehrála ve stejném stylu jako první.  Přičemž více golových šancí jsme si vytvořili my, ale bohužel neproměnili. Zisk prvních 3 bodů a prvního skórovaného gólu v jarní sezóně přišel 10 minut před koncem druhé půle. Smutné na tom je, že si soupeř vstítil vlastní gól a naši útočníci vyšli opět naprázdno.  Stav 1:0 jsme udrželi až do konce zápasu a oslavy prvních 3 bodů mohly začít.

Hráči z B týmu: Stanislav Rakovský, Jiří Orava, Tomáš Koryčánek, Petr Orság

Autor reporu: Stanislav Rakovský