FK Býškovice/Horní Újezd B - Pavlovice

29.10.2011 17:41

V posledním domácím zápase jsme se chtěli s diváky rozloučit vítězstvím a získanými 3 body. I přes naši velkou snahu se nám to nepodařílo i když jsme se soupeřem hráli velice vyrovnané utkání. Po první půli jsme prohrávali 0:1.

Druhou půli jsme začali aktivněji kdy jsme mohli vyrovnat stav utkání, ale Lukáš Suchý bohůžel branku minul a tak stav zůstal stejný. Poté jsme měli slabší desetiminutovku, kdy jsme soupeři nechali více prostoru a ten nám vstítil další 2 branky a navýšil stav utkání na 0:3. Ke konci druhé půle jsme se snažili stav utkání snížit, cože se nám povedlo po krásné individuální akci Radima Masaříka na levé straně šestnáctky a ten upravil stav na 1:3. Zápas byl ukončen za stavu 1:3 a tak jsme utrpěli první domácí porážku v této sezóně.

Střelci branek: Radim Masařík

Autor reportu: Stanislav Rakovský