FK Býškovice/Horní Újezd B - Sokol Ústí B

10.06.2011 18:28

 Po vzájemné dohodě obou týmů se zápas odehrál o den dříveA to v pátek 10.6. v 18:00. 

S tímto soupeřem nemáme moc dobrou bilanci. Poslední zápas, který jsme odehráli na jejich hřišti dopadl lépe pro Ústí. Chtěli jsme to soupeři vrátit a to se nám povedlo v plné parádě. První půle byla vyrovnaná, oba týmy se bily o míč převážně u prostřed hracího pole. Oba týmy si vypracovaly šanci, ale jedinými překážkami byli brankáři obou týmů. První půle dopadla lépe pro hosty a to vedením 1:0. 

Ve druhé půli soupeř trošku proměnil sestavu a my začali úřadovat. Jako obvykle jsme druhou půli hráli na dolní branku směrem k divákům. K jejich potěšení stíhal jeden útok na branku druhý. Po pár neproměněných šancích, kdy nás opět vychytal brankář hostí, jsme prolomili ledy a střelcem vyrovnávací branky se stal Radim Masařík. Který z trenstného kopu prostřelil zeď a poslal brankáře na druhou stranu branky. Za stavu 1:1 se náš tým ještě více nabudil a hra se odehrávala pouze na jednu branku. Střelcem vedoucí branky se stal Jiří Bělík, který po nádherné kombinaci a kličce na golmana zvýšil stav na 2:1.  Tento hráč byl střelcem i branky zvyšující na 3:1. Stav na 4:1 zpečetil opět Radim Masařík, který nádherným lobem přehodil brankáře hostí. Na soupeře jsme tlačili a snažili se vsítit 5 branku utkání. To se nám bohůžel nepodařili a tak jsme nemohli slavit uplného bůra. 

Hráči z A týmu: Martin Horáček, Vašina Jiří

Střelci branek: Jiří Bělík 2, Radim Masařík 2

Autor reportu: Stanislav Rakovský

Zpět
https://fkhujezd.webnode.cz/