FK Troubky B - FK Býškovice/Horní Újezd B

15.10.2011 17:12

V 11 kole jsme zajížděli na hřiště nováčka soutěže FK Troubky B. Hned od první minuty jsme měli zápas pod taktovkou my. Drželi jsme míč na kopačkách a vytvářeli si šance, které jsme bohůžel neproměnili. To se nám stalo osudným, když si domácí vypracovali první šanci v utkání, kterou se po střele Vyšicy ujali vedení 1:0. Po rozehrání jsme se opět ujali míče a hráli opět svou hru. Vytvářeli si jednu šanci za druhou. Vyrovnávací branky jsme se dočkali ke konci poločasu, kdy Jiří Bělík poslal Radima Masaříka samotného na bránu domácích a ten dal vyrovnávací branku na 1:1. Do konce půle jsme strhli vedení zápasu na naší stranu po brance Stanislava Rakovského na 1:2.

Ve druhé půli se hra odehrávala převážně jen na jednu bránu a to domácích. Opět jsme si vytvářeli tutové šance, ale naši střelci neměli dobrý den. Po několik neproměněných šancích jsme se dočkali navýšení výsledku a to druhým vstřeleným golem Stanislava Rakovského, kdy jej Josef Masařík krásnou kolmicí poslal na brankaře domácích. Zápas byl ukončen za stavu 1:3.

Střelci branek: Radim Masařík, Stanislav Rakovský 2

Autor reportu: Stanislav Rakovský