Konec sezony a letní přestávka

18.07.2011 21:15

Ještě před posledním zápasem s Lazníky nás v sobotu 18.6. čekal tradiční mládežnický turnaj mladších přípravek Sitap Cup 2011. Opět vydařená akce, vítězem se stal polský zástupce SP Mosir Jastrzebie Zdrój, který ve finále porazil nováčka trunaje FK Bystřice pod Hostýnem. Opět patří poděkování všem pořadfatelům, firmě Sitap, obci - naší paní starostce a kolektivu kuchyně MŠ Horní Újezd a Ireně Rakovské. Následující týden se v sobotu na hřišti konal Dětský den, tentokrát pod pořadatelstvím spolku Óježďák. Nemuseli jsme se tedy výjimečně starat a mohli jsme se jet zúčastnit akcí jinde. Mladší část našeho spolku se zúčastnila v sobotu turnaje v malé kopané v Komárně .......

Starší část spolku se vydala do Loukova, kde se také v sobotu konal turnaj starých pánů za účasti 8 mužstev. Turnaj se nám vydařil, zahráli jsme si pohodový fotbal a vybojovali 3. místo, když jsme v zápase o umístění porazili Chvalčov 3:2, škoda bylo i na finále. Zástupci našeho mužstva byli vedoucí týmu Milan Novák, Martin Petráš, Miroslav Walach, Jiří Orava, Tomáš Koryčánek, Martin Hradil, Radek Skácel, Jiří Šindelek a od druhého zápasu draftovaná brankářská výpomoc z Mrlínka Petr Dostál. Hrálo se natradičně na delší strabnu poloviny hřiště, ne na šířku. Ve skupině jsme hráli takto: V úvodním zápase jsme porazili domácí Loukov 3:0 (střelci R. Skácel 2 a J. Orava). V druhém zápase jsme podlehli Opatovicím 1:2, když jsme vedli, spálili jsme spoustu šancí a měli soupeře na lopatě (střelec M. Walach). V posledním zápase v es kupině jsme porazili Prusinovice 2:0 (střelci ...... Foto pod textem

Další týden vpátek 1.7. nás čekalo losování nového soutěžního ročníku.........

Následujcí týden fotbálek na hřišti v HÚ a poté oslava 40 Mirka a Hanky Walachových a v Býškovicích příprava ženského turnaje, který se uskutečnil v sobotu 9.7.

Uplynulý víkend nás měla čekat nedělní Zemská Osa, kde jsme byli pozvaní, ale účast jsme včas již v červnu odřekli a raději jsme dali v pátek přátelák s FK Komárno-Osíčko,a to na hřišti v Býškovicích, protože u nás už naši hasiči chystali areál na sobotní pohárovou soutěž. Soupeře jsme rozdrtili 8:0 (poločas 1:0, branky......., vyzkoušené posily, Rybka, J. Masařík), komentář k zápasu -diskuse na stránkách FkKomárno-Osíčko .....

Jinak už probíhají úterní tréninky v Býškovicích, v pátek nás čeká sraz a trénink v Újezdě, před zájezdem na Újezdský pohár 2011 ......, podrobnosti

UP11 Poradi zapasu.doc (28,5 kB)
UP11 tabulka A.xls (19 kB)
UP11 tabulka B.xls (20 kB)

V plném proudu jsou přípravy na akci roku, a to srpnový sjezd rodáků, ale hlavně nedělní oslavy 40 let založení TJ Sokol HÚ 7. srpna, v nejbližší době bude na hlavní stránku umístěna pozvánka s programem a plakát na nedělní zápasy, na hřišti bude provedena výměna tří venkovních vchodových dveří, omítnutí zadní stěny kabin a proveden barevný nátěr fasády a vyzděn a zvýšen komín, rozdělány jsou také nové střídačky z kovovoé konstrukce a lexanu. Byla aktualizována vývěska Tj Sokol HÚ dole na obci naproti obecnímu úřadu.

V jednání jsou prodloužení hostování a příchody nových posil, takuvidíme jak to dopadne.

 

Zpět
https://fkhujezd.webnode.cz/