Novinky ke konci února 2012

28.02.2012 19:51

Co je nového? Zásadní věci ve zkratce můžete sledovat na hlavní stránce uprostřed v Rychlém infu. Probíhají středeční trénink v hale v Soběchlebích, nyní už od 18:00 hodin (původně od 19:30) a páteční tréninky, kdy se vybíhá v 19:00 z kabin v Horním Újezdě do Všechovic na umělku u Pastevníka, kde máme fotbálek od 19:30 hodin. Dva týdny po sobě musely být tréninky kvůli počasí a velkým mrazům odvolány. Odvolán byl také přátelský zápas B týmu s Prusinovicemi, který se měl odehrát na umělce v Lipníku v neděli 12. února. A tým svůj přátelský zápas v neděli 19.2. s FK Loukov odehrál a remizoval 3:3 (střelci Jirka Bělík 2, Roman Vašina, z B týmu Jirka Bělík a Lukáš Suchý). Před tímto zápasem proběhla v pátek 17.2. valná hromada OFS Přerov, které jsme se zúčastnili a při které byl během týdne na náš popud přidán do programu bod, týkající se plánované reorganizace soutěže (činovníci OFS chtěli zrušit okresní soutěž, vytvořit 3 a 4 třídy, okresní přebor by čítal pouze 12 mužstev, leots by padalo 6 - 8 mužstev z přeboru atd.), která se nesetkala s pochopením v oddílech, což bylo zmíněno v několika diskusních příspěvcích (ekonomické a sportovní argumenty). Nakonec se o této reorganizaci hlasovalo a většinou hlasů byla zamítnuta. Dalším velkým diskusním bodem bylo probíhající přihlašování do nové fotbalové asociace FAČR a Byla také zmíněna novinka o výstroji hráčů, která nám byla posléze v týdnu zaslába mailem a hráči s ní byli seznámeni. Nároky na nás jsou čím dal vyšší. Na druhý den, v sobotu 18.2. pak od 18:00 proběhla valná hromada TJ Sokol Horní Újezd na kabinách v Horním Újezdě za menší účasti členů a neúčasti sponzorů. Z hostů se zúčastnila paní starostka Alena Veličková, za SDH Horní Újezd Petr Kuchařík, za FKM Opatovice-Všechovice Mojmír Hradil a za TJ Býškovice Tomáš Mikulík. Kromě zpráv o činnosti za rok 2011, hospodaření za rok 2011 a plánu činnosti na rok 2012 byli přítomní seznámeni s novinkami ohledně členských příspěvků TJ, členství v nové fotbalové asociaci FAČR a novinkami z páteční VVH OFS Přerov atd. Samozřejmě také proběhla anketa o nejlepšího sportovce TJ za rok 2011. Na 1. místě se umístil Standa Rakovský, na 2. místě Marek Jakubec,  na 3. místě Jakub Rakovský a na 4. místě Eda Tomeček. Od čtvrtku 23.2. do neděle 26.2. se oba týmy zúčastnily společného zimního soustředění na Rusavě za účasti 18 lidí, tentokrát na Valašské chalupě Standy Ondrouška (viz záložka soustředění). Počasí vyšlo, takže došlo i na dopolední běžky (páteční výjezd Grapy - Klapinov a zpět a sobtní výjezd Grapy - sv. Hostýn a zpět, vždy od 9:00 do cca 11:30) a odpolední fotbal na umělce od 15:00 do 16:30. Po běžkách a fotbálku nás čekala relaxace ve venkovní vířivce s 37 stupňovou vodou či sauna. Motivací bylo doběhnout zpět v první pětce, která skončila jako první ve vířivce. Obědy jsme měli zajištěné z Pizzerie Angelo B.p.H. a Roberta Nováka, kdy nám bylo jídlo dovezeno, naservírováno a nádobí odvozeno. Služby jsme měli zajištěné perfektně, takže s ubytováním relaxací a jídlem byla naprostá spokojenost ve srovnáním s minulými roky. V neděli proběhl společný výběh od 9:00 hodin, poté úklid a po 11 hodině odjezd na závěrečný společný oběd v Pizzerii Angelo v Bystřici pod Hostýnem. V záložce soustředění je prozatím odkaz na stáhnutí fotek a dvou videí z foťáku, později budou fotky přidány přímo do fotogalerie. Pod textem nejpovedenější fota:

Soustředění Rusava 2012 001.jpg (1,6 MB) - Čtvrteční večerní umělka

Soustředění Rusava 2012 020.jpg (3 MB) - Před páteční výjezdem Grapy - Klapinov

Obraz0087.jpg (49,8 kB) - Zastavení Grapy

Soustředění Rusava 2012 040.jpg (2,2 MB) - Společný páteční oběd z Pizzerie Angelo

Soustředění Rusava 2012 050.jpg (2 MB) - Tazi dělá v podkroví langoše na svojí pánvičce

Soustředění Rusava 2012 051.jpg (2,2 MB) - Tazi dělá v podkroví langoše na svojí pánvičce

Soustředění Rusava 2012 052.jpg (2,3 MB) - Společenské hry :-)

124.jpg (1,3 MB) - Společné foto před Penzionem Ovčárna na sv. Hostýně před cestou zpět

125.jpg (1,4 MB) - Sjezd ze sv. Hostýna na ledovce

127.jpg (1,3 MB) - Sjezd ze sv. Hostýna na ledovce

129.jpg (1 MB) - Sobotní sjezd zpět ze sv. Hostýna - trasa mezi Bukovinou a Grapy

133.jpg (1 015,2 kB) - Zasloužený relax ve vířivce

139.jpg (1,8 MB) - Společné foto před sobotním fotbálkem na umělce

Tuto středu hala, v pátek trénink, po tréninku schůze ohledně sportovního bálu, který se koná v sobotu 10.3. (viz pozvánka) tentokrát od 21:00 hodin! Dorazte v co největším počtu, snažte se udělat co největší reklamu a dát vědět všem známým, děláme to pro sebe, ať nespláčeme nad výdělkem. Je kolem toho dost starostí, tak ať se to vyplatí!!!

Pozvanka bál TJ 2012.pdf (855,3 kB)

A v neděli 4.3. čeká B tým první přátelský zápas na umělce v Lipníku od 15:00 s Opatovicemi B!!!