Novinky v roce 2012

08.02.2012 13:28

Na hlavní stránce sledujte vždy uprostřed Rychlé info, kde se budou zobrazovat aktuální informace. V lednu bylo info o závěru roku a zahájení zimní přípravy v lednu halou v Soběchlebích a pátečním výběhem z kabin v HÚ a fotbálkem na umělce ve Všechovicích. Hala i nadále ve středu pokračuje, jen byl změněn čas z 19:30 na 18:00. Páteční tréninky také, horší to bylo minulý týden vzhledem k přetrvávajícím mrazům. Z tohoto důvodu byl po telefonátu z Prusinovic zrušen i nedělní přátelský zápas B týmu na umělce v Lipníku. V pátek se střídáme ve službách ve výčepu, v kabinách je vždy zatopeno, dá se po tréninku osprchovat a je připraveno občerstvení včetně teplého čaje a jídla. Vrcholí vyplnění a odevzdání přihlášek do nově vzniklé asociace FAČR, která nahrazuje ČMFS. Uzávěrka přihlášek je do konce února včetně členského příspěvku ve výši 50 Kč. Další rok to již bude činit 200,- Kč. Kdo n)se nezaregistruje, má po 1.7. smůlu a nebude moct hrát nebo něco podnikat ve fotbale. Zaregistrovaní by měli být všichni co se objevují i v zápise o utkání - trenéři, asistenti, maséři a pořadatelé, protože na to soupeři můžou poukázat a mohlo by to být v náš neprospěch. Vše si budou všichni moct prohlédnout na webu, takže budou mít informace a můžou pak při utkání kontrolovat. Podrobnosti v odkazech na přední stránce v Rychlém infu. Aktualizovány byly záložky tréninky, rozpisy, statistiky, kalendář akcí atd. Nová je záložka soustředění, kde jsou podrobnosti k zimnímu soustředění na Rusavě včetně odkazů na chatu atd.