Sokol Domaželice - FK Býškovice/Horní Újezd B

29.05.2011 14:33

Zápasy s tímto týmem a ještě k tomu na jejich hřišt jsou hodně náročné. Připadáte si jako by jste hráli na letišti.

Od 1. minuty byl zápas v docela pomalém tempu. Hra se odehrávala většinou uprostřed hřiště. Inkasovali jsme gol po náhlé střele soupeře na 1:0. Poté jsem se probrali a hru vzali do své moci. Soupeře jsem do konce poločasu přehrávali a stav otočili po dvou golech Jiřího Bělíka a Luboše Zátopka na stav 3:1. Tento stav jsme chtěli udržet do poločasu ale soupeř se vschopil a vstřelil nám ještě jeden gol a snížil tím stav na 3:2. Poločas zkončil za tohoto stavu. 

Ve druhé půli jsem utrpěli ztrátu stopera Marka Jakubce a dohrávali zápas v deseti. To, že byl náš tým oslaben šlo ve druhé půli na hřišti vidět. Soupeř nás přehrával a téměř nám nepůjčil míč.. I když jsme si vypracovali šance, přesto nás rozhodčí nenechal dát gol. Druhou půli jsme inkasovali další tři goly od soupeře a zápas prohráli 5:3. Za tohohle stavu byl zápas ukončen.. 

Střelci: Jiří Bělík 2, Luboš Zátopek

Autor reportu: Stanislav Rakovský

Zpět
https://fkhujezd.webnode.cz/