Sokol Pavlovice - FK Býškovice/Horní Újezd B

26.04.2011 20:10

Opět nám to nevyšlo.

První 15 minut byli na hřišti lepší hráči ve žlutém, tedy Horní Újezd. Dařilo se nám jak v držení míče v poli tak konečně i ve střelbě na branku. Neuteklo ani 10 minut zápasu a trenér hostí František Bělík musel sáhnout ke střídání útočníka Radka Hasala, který ze hřiště odkulhal. Do zápasu byl nasazen Martin Kývala alias Kvik, který hned po několik útocích a našich střelách zamířil přesnou pumelicí mezi tyče. Ujali jsme se vedení 0:1. Ale to bylo od nás za první poločas vše. Po náhlém zkratu hostujících hráčů se do hry dostali domácí z Pavlovic. Ani jsme se nenadáli, uběhlo pár minut a tým Újezda prohrával 2:1 po dvou tečovaných střelách. První půle zkončila za stejného stavu.

Do druhé půle jsme šli s úmyslem tento stav otočit a zvrátit na naši stranu. Se soupeřem jsme byli vyrovnané týmy a hra se přelévala z jedné branky na druhou. Stav mohl zkorigovat Luboš Zátopek, který se objevil sám před brankařem domácích, ale ten ho bohůžel vychytal a skóré zůstalo stejné.  Poté se hrálo jen upostřed pole a brankáři měli oddechový čas.

Poté už ani jeden z týmu nijak nebezpečně bránu neohrozil a rozešli jsme se za stavu 2:1.

Autor reportu: Stanislav Rakovský