Tvoření nového webu a co je nového v klubu

01.12.2009 20:36

Jak jste se mohli dočíst v předchozím článku, byla spuštěna nová webová prezentace našeho klubu, jelikož původní web nám již připadal v dnešních podmínkách zastaralý a chtěli jsme vytvořit novou profesionálnější prezentaci, kde budou bohatší možnosti, nový svěžejší vzhled a např. obsáhlejší fotogalerie (dá se říci neomezená, jelikož je na speciálním fotowebu). Nové stránky jsou před dokončením, jsou zde informace o naší historii, informace o složení obou našich týmů, tabulky po podzimní části sezóny i s přehledem veškerých zápasů, statistiky jednotlivých hráčů (tzn. odehrané minuty, zápasy, obdržené karty a vstřelené branky), plán zimní přípravy vč. naplánovaných společenských akcí a dokonce již rozpisy obou týmů pro jarní část sezóny, jelikož již existují obě termínové listiny. Je zapotřebí ještě doladit hlavní stranu, kde budou umístěny ještě další informace, např. ankety apod (můžete sami napsat, co by jste rádi viděli na úbvodní straně, např. aktuální tabulky obou týmů v průběhu sezony či tabulky střelců či nějaké zajímavé odkazy, můžete i vy zaslat zajímavý nápad, zajímavé foto či video, které rádi zveřejníme - kontakt je uveden v levé části webu). Na hlavní straně bych upozornil na sposutu užitečných odkazů, které přímo spustí požadované stránky u sponzorů, ale také u zástupců firem nabízejících sportovní zboží, u nichž jsme s některými spolupracovali či spolupracujeme a především u výsledkových stránek (tzn. ČMFS ,ale lépe e-fotbal - aktuální výsledky a ofisport, kde jsou i postupně statistiky a zápisy z utkání a novinky z okresního a krajského fotbalového svazu). Fotogalerie zatím není úplná, postupně budou přidány fota ze všech akcí, které máme zdokumentovány.

To je co se týčenového webu. A co je nového v klubu? Pokud jste již zabrousili do jednotlivých sekcí, mohli jste se dozvědět, že po podzimní části se naše áčko drží prozatím na třetím místě tabulky s osmibodovou ztrátou na první Horní Moštěnici, takže podzimní část sezóny se dá považovat za úspěšnou a mohlo to být klidně ještě lepší. Doufejme, že na jaře to bude stejné, ne-li lepší. Horší to bylo u béčka (i když předezónní prognózy u áčka a béčka byly opačné), kde byl úvod podzimu katastrofální a krčili jsme se na dně tabulky. V průběhu podzimní části se to postupně zlepšilo, takže po podzimu je to sedmé místo, přičemž získat v posledním zápase místo jednoho bodu tři, mohli jsme být na čtvrtém místě a to nepočítáme zbytečné ztráty s Pavlovicemi, v Beňove a především nepochopitelně na Dukle, o ostudě v Majetínu se raději nezmiňovat. Tak doufejme, že se béčko na jaře přiblíží áčku nebo zůstane v alespoň v klidném středu tabulky, bude to těžké, tabulka je našlapaná (je pravda, že i u áčka), ale důležité zápasy máme na domácí půdě. Co nás čeká v nejbližší době? Od zítřka začíná hala v Bystřici, která bude každou středu od 20:00 do 21:30 hodin a bude pokračovat i po novém roce, a to zřejmě v lednu a únoru. V lednu by pak měla startovat zimní příprava, která bude spočívat kromě již zmíněné haly v pátečních trénincích na umělé trávě ve Všechovicích (kde je vysoká cena cca 600 Kč za pronájem, snad to utáhneme, vypadá to i na příspěvek hráčů), které budou začíbnat výběhem v 19:00 z hřiště v Horním Újezdě do Všechovic (hřiště bude pronajato od 19:30 hod.) a po tréninku zpáteční výklus zpět na kabiny, kde bude občerstvení :-), takže páteční služby by měly fungovat. V lednu by pak měl proběhnout v Újezdě druhý sokolský výšlap na sv. Hostýn se zakončením bowlingem v Pizzerii Angelo. Dále zřejmě proběhnou výročky a v Újezdě Sporotvní ples 6.března. Dále se áčko přihlásilo na zimní turnaj v Hranicích (promíchají se zřejmě oba týmy, jainak by se to asi nezvládlo) na umělé trávě, kde se v sedmi utkáních utkáme se silnými soupeři z vyšších soutěží (viz. rozpis a časový program - začínáme parádně, a to s SK Hranice 16.ledna !!!). Turnaj končí zápasem 13. března. Proluka je ve dvou týdnech, takže volno bude jen v sobotu 13. února a 20. února. V tomto volnu by mělo proběhnout společné zimní soustředění, tradičně na Rusavě, a to buď 10.2. - 13.2. nebo 17.2. - 20.2., spíše to vypadá na druhý termín. Béčko předběžně plánuje během února a března ze tři přátelské zápasy v závislosti na zimním turnaji áčka v Hranicích. Oslovíme zřejmě velkou trojku Rajnochovice, Loukov a Komárno, kteří po podzimu drží první až třetí příčku jejich soutěže, příp. náš známý Holešov B či Mrlínek nebo Chvalčov. Ještě jsou k prodeji 3 ks pletených šál TJ Sokol Horní Újezd a 2 polokošile TJ Sokol Horní Újezd vel. XL. Nabídku asi umístíme na hlavní stranu. Hlásí se někdo jako fotomodel ? :-) Tak to jsou prozatím všechny novinky, snad jsem na nic nezapoměl. S připomínkami šup do knihy návštěv, zatím je prázdná.

Zpět
https://fkhujezd.webnode.cz/