Vrahovice - FK Býškovice/ Horní Újezd A

11.06.2011 18:49

 A tým odehrál poslední zápas s týmem, který obsadil poslení místo tabulky a již před tímto zápasem měl jasný sestup. Bohůžel na hřišti to vypadalo uplně naopak. Nevím co si pomysleli fanoušci hostí, ale určitě si nemysleli že jejich tým hraje tak dobře a přitom je sestupuje. Tato forma jim vydržela jen první půli, kdy nám hosté mohli vsíti 4 jasné branky. Za vychytanou nulu prvního poločasu můžeme poděkovat Josefu Machačíkovi. V prvním poločase jsme vypadali jako by chom byli na hřišti poprvé, soupeř nás přehrával ve všech směrech. Naneštěstí se nám zranil předstoper Pavel Hanák a místo něj nastoupil ke konci poločasu Jiří Bělík. Ale gól nepadl ani na jedné straně a poločas byl ukončen za stavu 0:0.

 Do druhého poločasu jsme nastoupili s čistou hlavou a jasným cílem. Vsíti co nejrychleji gol, abychom se uklidnili a hráli naši hru. To se nám také povedlo a to hráči, který přišel na hrací plochu chvíli před ukončením první půle. Střelou ze šestnáctky podél brankáře poslal náš tým do vedení 1:0. Soupeři docházely síly a my si se soupeřem dělali co chtěli. V další akci se svojí důrazností prosadil Roman Vašina a zvýšil stav zápasu na 0:2. Po této brance se toho moc na hřišti nedělo. Vytvořili jsme si jen pár šancí, které jsme bohůžel neproměnili. Soupeř se dostával za půlící čáru jen vyjímečně, ale i tak se mu podařilo nám vsítit jeden gol a to z trestného kopu, kdy zakončoval hlavičkou jejich nejvyšší hráč na 1:2. Po tomto gólu jsme měli obavy aby zápas nedopadl stejně jako v Protivanově, kdy jsme si nechali dát vyrovnávací gol v nastavení hrací doby. Klid do našich duší vnesl Radim Masařík, který lobem přes brankáře zvýšil stav na 3:1. Po této brance byl zápas ukončen.

Hráči z B týmu: Rakovský Stanislav, Radim Masařík, Jiří Bělík

Střelci branek: Jiří Bělík, Roman Vašina, Radim Masařík

Autor reportu: Stanislav Rakovský

Zpět
https://fkhujezd.webnode.cz/